Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Artimiausi įvykiai > Gente ir Briuselyje vyks Europos Komisijos organizuojamas darbo grupės, dėl Potvynių rizikos įvertinimo ir valdymo direktyvos įgyvendinimo, susitikimas

 

Gente ir Briuselyje vyks Europos Komisijos organizuojamas darbo grupės, dėl Potvynių rizikos įvertinimo ir valdymo direktyvos įgyvendinimo, susitikimas

2010 spalio 27 d. Gente ir 2010 spalio 28 d. Briuselyje (Belgija) vyks Europos Komisijos organizuojamas darbo grupės, dėl Potvynių rizikos įvertinimo ir valdymo direktyvos įgyvendinimo, susitikimas.

 

Susitikime planuojama apžvelgti valstybių narių pažangą, perkeliant Direktyvą, perkėlimo ataskaitų teikimo rezultatus, pristatyti geros praktikos pavyzdžius įgyvendinant Direktyvos reikalavimus, pristatyti atnaujintus pirmojo Direktyvos įgyvendinimo etapo ataskaitų teikimo ir kūrimo įrankius, aptarti antrojo Direktyvos įgyvendinimo etapo ataskaitų teikimo ir kūrimo įrankių pasiūlymus. Papildomai bus pristatytos susijusios Europos komisijos vykdomos programos LIFE, GMES bei Direktyvos sąsajos su Bendrąja vandens politikos direktyva.


Susitikime dalyvaus Aplinkos būklės vertinimo departamento Upių baseinų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Dūdėnas, tel (8 5) 266 8075.