Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > KVIEČIA TEIKTI PASIŪLYMUS DĖL PARENGTO ATVIRŲ DUOMENŲ RINKINIŲ SĄRAŠO

 

KVIEČIA TEIKTI PASIŪLYMUS DĖL PARENGTO ATVIRŲ DUOMENŲ RINKINIŲ SĄRAŠO

Verslas ir visuomenė kviečiami teikti pasiūlymus dėl preliminaraus viešojo sektoriaus institucijų tvarkomų atvirų duomenų sąrašo. Šis sąrašas taps pagrindu, kokius duomenis valstybės institucijos nuasmenins ir atvers visuomenei šiuo metu kuriamame Lietuvos atvirų duomenų portale.

 

 

Preliminarų atvirų duomenų sąrašą parengė Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK),  bendradarbiaudamas su daugiau nei 65 valstybės institucijomis bei atsižvelgdamas į Europos Sąjungos ir Lietuvos prioritetines duomenų sritis. Tam, kad šis sąrašas kuo labiau atspindėtų duomenų naudotojų poreikius (tiek įmonių, tiek inovatyvius verslus kuriančių gyventojų, tiek nevyriausybinių organizacijų ir kt.), visuomenė kviečiama aktyviai dalyvauti ir teikti pasiūlymus dėl šio sąrašo papildymo ar pakeitimo.


Už aktualius duomenų rinkinius balsuoti ar teikti savo pasiūlymus galima čia. Siekiant rezultatų patikimumo, reikalingas prisijungimas per Google, Twitter ar kitas socialines paskyras.


Pasiūlymų laukiama iki š. m. rugpjūčio 31 d.

 

Daugiau informacijos apie atvirus duomenis:

    Atvirų duomenų iniciatyvos;
    Duomenų atvėrimo progresas;
    Projekto pirmojo etapo duomenų rinkinių sąrašas.

Atsakingų asmenų kontaktai: Julius Belickas, julius.belickas@ivpk.lt, 8693 55 187, Eglė Čepaitienė, egle.cepaitiene@ivpk.lt, 8618 72 994.