Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMĄ INTERNETINĮ SEMINARĄ „SCIP DUOMENŲ BAZĖ – KAIP PASIRUOŠTI“

 

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMĄ INTERNETINĮ SEMINARĄ „SCIP DUOMENŲ BAZĖ – KAIP PASIRUOŠTI“

Nuo 2021 m. sausio 5 d. įmonės, tiekiančios į ES rinką gaminį, kuriame yra labai didelį susirūpinimą kelianti cheminė medžiaga, o jos koncentracija gaminyje didesnė nei 0,1 proc. gaminio masės, privalės pateikti pranešimą į SCIP duomenų bazę. SCIP (Substances of Concern In articles as such or in complex objects Products) duomenų bazė – tai susirūpinimą keliančių medžiagų esančių, gaminiuose ar sudėtiniuose produktuose, duomenų bazė. Jos tikslas – skatinti labai didelį susirūpinimą keliančių medžiagų pakeitimą saugesnėmis alternatyvomis ir perėjimą prie žiedinės ekonomikos.

 

„Chemical Watch“ kartu su Europos cheminių medžiagų agentūra, siekdami padėti įmonėms tinkamai pasiruošti naujam teisinio įpareigojimo įgyvendinimui, šių metu kovo 5 d. organizuoja nemokamą internetinį seminarą „SCIP duomenų bazė – kaip pasiruošti“.


Seminaro metu pranešėjai pateiks informaciją apie tai, kaip įmonės turėtų pasiruošti naujų reikalavimų įgyvendinimui, pradedant nuo paaiškinimo, ar reikia teikti pranešimą į SCIP duomenų bazę, ar ne, iki pranešimo paruošimo ir pateikimo.


Užsiregistruoti į seminarą galite čia.


Atkreipiame dėmesį, kad užsiregistravę dalyviai, net negalėdami dalyvauti seminare tiesioginiame eteryje, iškart po pristatymo vis tiek gaus nuorodą į seminaro įrašą bei pranešimus.


Daugiau informacijos apie SCIP duomenų bazę rasite ECHA tinklapyje.