Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > AGENTŪRA ĮVEDĖ SANKCIJAS PADANGŲ PERDIRBIMO ĮMONEI UAB „TRYS A“

 

AGENTŪRA ĮVEDĖ SANKCIJAS PADANGŲ PERDIRBIMO ĮMONEI UAB „TRYS A“

Atsižvelgdama į visuomenės susirūpinimą naudoti nebetinkamų padangų perdirbimo įmonių saugumu, kurį sukėlė skaudus gaisras Alytaus padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“, Agentūra informuos visuomenę ir ūkio subjektus apie šio sektoriaus įmonėms taikomas sankcijas ir veiklos apribojimus.

 

Pranešame, jog padangų  perdirbimo įmonė UAB „Trys A“, veikianti Ruklos kaime (Jonavos raj.), dėl nustatytų veiklos pažeidimų, kurių ji neištaisė per duotą laiką, Agentūros sprendimu nuo š. m. lapkričio 20 dienos buvo išbraukta iš Turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašo.

 

Po Aplinkos apsaugos departamento patikrinimo įmonė buvo įpareigota sutvarkyti ir susandėliuoti savo teritorijoje sukrautą pagamintą produkciją pagal nustatytus reikalavimus, tačiau to neįvykdė.

 

Nuo Agentūros priimto sprendimo UAB „Trys A“ neturi teisės išrašyti naudoti nebetinkamų padangų sutvarkymą įrodančių dokumentų. Ūkio subjektai turėtų į tai atsižvelgti, spręsdami, kur atiduoti nebenaudojamas padangas.