Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS SU KLAIPĖDOS UNIVERSITETU

 

PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS SU KLAIPĖDOS UNIVERSITETU

Šiandien Aplinkos apsaugos agentūra pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu. Šia sutartimi siekiama suderinti ir apjungti universiteto bei agentūros veiksmus sprendžiant Klaipėdos miesto aplinkos taršos problemas bei siekiant pagerinti gamtinę bei gyvenamąją aplinką Klaipėdos regione, Kuršių mariose ir Baltijos jūroje.

 

Suvienydamos ir kooperuodamos savo patirtį, profesines žinias bei įgūdžius, institucijos susitarė bendradarbiauti jūros aplinkos apsaugos, valstybinio aplinkos monitoringo, ūkio subjektų aplinkos monitoringo, mokslinių tyrimų, aplinkos būklės gerinimo srityse.


Agentūra kartu su Klaipėdos universitetu jau anksčiau sėkmingai įgyvendino keletą aplinkosauginių projektų, tad pasirašius sutartį siekiama ir toliau vystyti institucijų bendradarbiavimą.


Aplinkos apsaugos agentūra, būdama atsakinga už valstybinį aplinkos monitoringą ir siekdama užtikrinti aukščiausią tyrimų ir jų vertinimo kokybę, ėmėsi iniciatyvos po vienu skėčiu suburti visas Lietuvoje veikiančias akredituotas laboratorijas ir mokslininkus, kad daugėjant situacijų, kai būtina skubiai reaguoti ir priimti sprendimus, vyktų sklandus bendradarbiavimas.