Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > SUPAPRASTINTAS TARPVALSTYBINIŲ ATLIEKŲ VEŽIMŲ LEIDIMŲ IŠDAVIMO PROCESAS

 

SUPAPRASTINTAS TARPVALSTYBINIŲ ATLIEKŲ VEŽIMŲ LEIDIMŲ IŠDAVIMO PROCESAS

Aplinkos apsaugos agentūra, įgyvendindama vieną iš savo 2020 m. veiklos prioritetų „Paslaugų ir procesų skaitmeninimas“, atnaujino Tarpvalstybinių atliekų vežimų leidimų dokumentų teikimo ir išdavimo procesą. Nuo šiol dokumentų, skirtų kitų šalių kompetentingoms institucijoms, siuntimas bus vykdomas paprastesne tvarka – elektroniniu paštu.

 

Supaprastintas leidimų išdavimo procesas leis operatyviau vykdyti dokumentų pasirašymo eigą bei padės taupyti išteklius. Proceso atnaujinimas užtikrins ir operatyvesnį dokumentų dalijimąsi tarp institucijų. Agentūra jau kreipėsi į Vokietijos, Prancūzijos, Danijos bei kitų šalių kompetentingas institucijas ir gavo pritarimą dėl dalijimosi tokiais skaitmeniniais leidimais bei jų pripažinimo. Tad įsigaliojus naujai tvarkai Tarpvalstybinių atliekų vežimų leidimų dokumentų teikimo ir išdavimo procesas taps patogesnis, greitesnis ir efektyvesnis.


Visą aktualią informaciją, susijusią su Tarpvalstybinių atliekų vežimų leidimų dokumentų teikimo ir išdavimo tvarka, galite rasti čia.