Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > KARANTINO METU LAIKINAI KEIČIAMA KLIENTŲ APTRANAVIMO, DOKUMENTŲ IŠDAVIMO IR PRIĖMIMO TVARKA

 

KARANTINO METU LAIKINAI KEIČIAMA KLIENTŲ APTRANAVIMO, DOKUMENTŲ IŠDAVIMO IR PRIĖMIMO TVARKA

Aplinkos apsaugos agentūra, atsižvelgdama į Vyriausybės nutarimu paskelbtą karantiną visoje šalyje, nuo lapkričio 7 d. iki karantino pabaigos gyventojus aptarnaus tik nuotoliniu būdu.

 

Prašymus, pranešimus ir kitus dokumentus galima pateikti elektroniniu paštu aaa@aaa.am.lt arba kitomis ryšio priemonėmis.

 

Pasiteirauti dėl teikiamų dokumentų priėmimo ar registracijos galima šiais telefonais: 8 682 92653, 8 682 93051 arba 8 620 95031.

Į Aplinkos apsaugos agentūros specialistus prašom kreiptis jų tarnybiniais telefonais arba elektroniniu paštu.

Leidimai/sprendimai (pvz., taršos ar taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimai, leidimai laikyti nelaisvėje laukinius gyvūnus, saugomų rūšių ir laukinių gyvūnų naudojimo leidimai, leidimai vykdyti grunto kasimo ir šalinimo darbus jūrų ir jūsų uosto akvatorijoje ir kt.) bus išduodami elektroniniu būdu, t. y. pasirašomi elektroniniu parašu ir išsiunčiami klientams elektroniniu paštu arba per e. pristatymo sistemą (elektroninės siuntos).

Esant poreikiui gauti CITES leidimus ir ES sertifikatus saugomų rūšių gyvūnams/augalams, paraiškų užpildymo ir pateikimo laiką prašome susiderinti su Gyvosios gamtos licencijavimo skyriaus vedėju tel. 8 612 88923 arba el. paštu darius.mikelaitis@aaa.am.lt.

Specialiosios žvejybos ir verslinės žvejybos leidimai išduodami per Aplinkosaugos leidimų informacinę sistemą (ALIS).