Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > ĮVYKO NUOTOLINIS SEMINARAS-KONSULTACIJA „CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ IR MIŠINIŲ ATASKAITŲ TEIKIMO AKTUALIJOS“

 

ĮVYKO NUOTOLINIS SEMINARAS-KONSULTACIJA „CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ IR MIŠINIŲ ATASKAITŲ TEIKIMO AKTUALIJOS“

Vasario 19 d. Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius kartu su Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupe surengė nuotolinį seminarą-konsultaciją „Cheminių medžiagų ir mišinių ataskaitų teikimo aktualijos“. Sulaukus didelio susidomėjimo, buvo surengtos dvi seminaro sesijos, kuriose iš viso dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių.

 

Seminare buvo pristatyti naujausi Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimai cheminių medžiagų ir cheminių mišinių valdymo srityje. Pranešimus skaitė Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyriaus vyr. specialistė Monika Avižienė, Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupės patarėja cheminių medžiagų klausimais Donata Pipiraitė – Vališkienė bei vyr. specialistė Aurelija Bajoraitienė.

Po pranešimų vyko interaktyvi konsultacija, kurios metu ūkio subjektai uždavė klausimus, susijusius su cheminių medžiagų ir cheminių mišinių apskaita bei duomenų ir informacijos apie chemines medžiagas ir cheminius mišinius teikimu į IS AIVIKS.

 

SEMINARO ĮRAŠAS


Su seminaro metu skaitytais pranešimais galite susipažinti čia:

Pranešimas „Naujausi cheminių medžiagų tvarkymo srities teisės aktų pakeitimai“
Pranešimas „Aplinkos ministro įsakymo D1-462 nauja redakcija“