Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > ORGANIZUOJAMAS NUOTOLINIS SEMINARAS APIE CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ IR MIŠINIŲ ATASKAITŲ TEIKIMO AKTUALIJAS

 

ORGANIZUOJAMAS NUOTOLINIS SEMINARAS APIE CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ IR MIŠINIŲ ATASKAITŲ TEIKIMO AKTUALIJAS

Šių metų vasario 19 d., 10 val. Aplinkos apsaugos agentūros Cheminių medžiagų skyrius kartu su Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupe organizuoja nuotolinį seminarą – konsultaciją.


Renginyje bus pristatoma nauja LR cheminių medžiagų ir cheminių mišinių įstatymo redakcija bei nauja LR aplinkos ministro įsakymo „Dėl Duomenų ir informacijos apie Lietuvos Respublikoje gaminamas, importuojamas, platinamas, eksportuojamas ir pramoninėje, profesinėje ar kitoje ūkinėje veikloje naudojamas chemines medžiagas ir preparatus, jų savybes, galimą poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai teikimo, rinkimo, kaupimo bei tolesnio paskirstymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ redakcija.


Seminare vyks ir interaktyvi konsultacija, kurios metu specialistai atsakys į Jums rūpimus klausimus ir padės spręsti problemas, kurios kyla teikiant informaciją apie chemines medžiagas ir mišinius į IS AIVIKS.


Seminaras vyks nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ platformą. Norintieji dalyvauti turi užsiregistruoti. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dienai iki renginio. Dalyvių skaičius ribojamas.

 

REGISTRACIJOS ANKETA

 

Daugiau informacijos apie seminarą ČIA.