Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS ĮSITRAUKĖ Į AGENTŪROS KURIAMĄ APLINKOS EKSPERTŲ TINKLĄ

 

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS ĮSITRAUKĖ Į AGENTŪROS KURIAMĄ APLINKOS EKSPERTŲ TINKLĄ

Aplinkos apsaugos agentūra, būdama atsakinga už valstybinį aplinkos monitoringą ir siekdama užtikrinti aukščiausią tyrimų ir jų vertinimo kokybę, ėmėsi iniciatyvos po vienu skėčiu suburti visas Lietuvoje veikiančias akredituotas laboratorijas ir mokslininkus, kad daugėjant situacijų, kai būtina skubiai reaguoti ir priimti sprendimus, vyktų sklandus bendradarbiavimas.

 

Vasario 18 dieną, antradienį, Klaipėdos universitete Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Rimgaudas Špokas ir Aplinkos tyrimų departamento direktorė Galina Garnaga-Budrė susitiko su Klaipėdos universiteto rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku, Mokslo ir inovacijų prorektoriumi dr. Dariumi Dauniu ir Jūrinių tyrimų instituto direktore dr. Zita Rasuole Gasiūnaite aptarti platesnio bendradarbiavimo galimybių.


Klaipėdos universitetas sutiko tapti Aplinkos apsaugos agentūros kuriamo ekspertų tinklo dalimi ir stiprinti bendradarbiavimą pradedant studijų programų atnaujinimu ir baigiant tyrimų atlikimu ir jų vertinimu. Pirmas numatomas žingsnis – apsibrėžti prioritetus, kurie padės pasiekti geriausią sinergiją. Kitame susitikime bus aptartas tolesnių veiksmų planas.

 

 

 

Iš kairės: KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir prorektorius dr. Darius Daunys

Aplinkos tyrimų departamento direktorė Galina Garnaga-Budrė ir Aplinkos apsaugos agentūros direktorius Rimgaudas Špokas