Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > AGENTŪRA KVIEČIA TEIKTI PASIŪLYMUS DĖL POTVYNIŲ GRĖSMĖS IR RIZIKOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO

 

AGENTŪRA KVIEČIA TEIKTI PASIŪLYMUS DĖL POTVYNIŲ GRĖSMĖS IR RIZIKOS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO

Aplinkos apsaugos agentūra informuoja, jog šiuo metu vyksta vienas iš Potvynių direktyvos įgyvendinimo etapų – potvynių grėsmės ir rizikos žemėlapių atnaujinimas. Siekiant gauti kuo daugiau tikslių duomenų apie naujausius reljefo pasikeitimus užliejamose teritorijose, itin svarbus aktyvus gyventojų įsitraukimas, todėl Agentūra kviečia visuomenę teikti pastabas ir pasiūlymus dėl žemėlapių atnaujinimo.

 

Šio projekto tikslas – peržiūrėti ir pagal naujausius duomenis atnaujinti anksčiau parengtus potvynių grėsmės ir rizikos žemėlapius. Juos numatoma atnaujinti remiantis objektyviais duomenimis apie pasikeitusią situaciją, todėl teikiant pastabas ir pasiūlymus būtina pateikti ir tai pagrindžiančią medžiagą (konkrečių sklypų topografinę informaciją, apsaugos nuo potvynių priemonių projektinę informaciją ar kt.).


Pasiūlymus ir pastabas galima teikti iki 2021 m. gegužės 15 d., el. paštu aaa@aaa.am.lt. Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į Hidrografinio tinklo skyriaus vyr. specialistą Gediminą Dūdėną, Tel. 870668075.


Daugiau informacijos apie projektą rubrikoje Potvynių grėsmės ir rizikos žemėlapiai.