Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Artimiausi įvykiai > Tarnybinė komandiruotė į Briuselį, dalyvauti Europos Sąjungos Ekologinio ženklo valdybos (Europen Union Ecolabelling Board - EU EB) susirinkimuose ir Reguliavimo komiteto susirinkime, kuriuos organizuoja Europos Komisija.

 

Tarnybinė komandiruotė į Briuselį, dalyvauti Europos Sąjungos Ekologinio ženklo valdybos (Europen Union Ecolabelling Board - EU EB) susirinkimuose ir Reguliavimo komiteto susirinkime, kuriuos organizuoja Europos Komisija.

2014 m. kovo 11 - 13 d. Briuselyje (Belgijos karalystė) vyks dalyvauti už Europos Sąjungos Ekologinio ženklą atsakingų kompetentingų institucijų forumas, Europos Sąjungos Ekologinio ženklo valdybos (Europen Union Ecolabelling Board - EU EB) susirinkimai ir Reguliavimo komiteto susirinkimas, kuriuos organizuoja Europos Komisija.

Susirinkime kovo 11 dieną bus nagrinėjami klausimai susiję su laboratorijų pasirinkimu, spausdintam popieriui nustatyto kriterijaus 4a reikalavimai susiję su Cu ir Cr išmetimais ir jų vertinimu, mokesčių struktūra, ES ekologinio ženklo naudojimo reikalavimai rinkodaros tikslais, kompetentingų institucijų nuomonės apie kriterijus nustatytus kietoms grindų dangoms, spausdintą popierių ir skalbimo ploviklius taip pat Prancūzijos patirtis taikant turistų apgyvendinimo paslaugoms nustatytą 20 kriterijų.

Susirinkime kovo 12 – 13 dienomis bus nagrinėjami klausimai, susiję su siūlomais taikyti kriterijais, suteikiant ekologinį ženklą vandens šildymo įrenginiams (boileriams), sugeriantiesiems skysčius higienos produktams, šviesos/apšvietimo šaltiniams. Bus pristatomi ir aptariami suinteresuotų šalių apklausos apie produktų grupes ir produktus (avalynės/odos produktų grupė, medinių baldų/baldų produktų grupės, medinių grindų dangų produktų grupė, dirvožemio savybes gerinančių ir auginimo terpių produktų grupė, kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai ir televizoriai taip pat informacija apie valymo paslaugų grupės įtraukimą į ES ekologinio ženklo sistemą) rezultatai.

Reguliavimo komitete kovo 13 d. bus pasirengimas/aptarimas prieš balsavimą dėl ES ekologinio ženklo kriterijų nustatymo suteikiant ekologinį ženklą nuplaunamos kosmetikos produktų grupei ir sugeriantiesiems skysčius higienos produktams.