Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Artimiausi įvykiai > Tarnybinė komandiruotė į Helsinkį, dalyvauti Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) organizuojamame Rizikos vertinimo komiteto ir Socialinės ekonominės analizės komiteto pranešėjų nagrinėjančių pramonės įmonių pateiktą paraišką autorizacijai gauti dėl tolesnio švino sulfachromato geltonojo bei švino chromato molibdato sulfato raudonojo naudojimo dėl siūlomų apribojimų susitikime.

 

Tarnybinė komandiruotė į Helsinkį, dalyvauti Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) organizuojamame Rizikos vertinimo komiteto ir Socialinės ekonominės analizės komiteto pranešėjų nagrinėjančių pramonės įmonių pateiktą paraišką autorizacijai gauti dėl tolesnio švino sulfachromato geltonojo bei švino chromato molibdato sulfato raudonojo naudojimo dėl siūlomų apribojimų susitikime.

2014 m gegužės 5 – 7 d. Helsinkyje (Suomijos Respublika)vyks Europos cheminių medžiagų agentūros organizuojamas Rizikos vertinimo komiteto ir Socialinės ekonominės analizės komiteto pranešėjų nagrinėjančių pramonės įmonių pateiktą paraišką autorizacijai gauti dėl tolesnio švino sulfachromato geltonojo bei švino chromato molibdato sulfato raudonojo naudojimo dėl siūlomų apribojimų susitikimas.
Susitikime taip pat dalyvaus paraišką pateikusios įmonės atstovai. Susitikime bus aptariami klausimai susiję su paraiškos nagrinėjimu ir Rizikos vertinimo komiteto bei Socialinės ekonominės analizės komiteto nuomonių dėl siūlomų apribojimų ruošimu.