Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Artimiausi įvykiai > Pasitarimas dėl „Ekologinio ženklinimo  vaidmens, didinant vartotojų ir verslininkų Baltijos šalyse ir Šiaurės – Vakarų Rusijoje ekologinį sąmoningumą

 

Pasitarimas dėl „Ekologinio ženklinimo  vaidmens, didinant vartotojų ir verslininkų Baltijos šalyse ir Šiaurės – Vakarų Rusijoje ekologinį sąmoningumą

2010 m. gegužės 15 - 16 d. Osle, Norvegijos Karalystėje, vyks pasitarimas dėl „Ekologinio ženklinimo  vaidmens, didinant vartotojų ir verslininkų Baltijos šalyse ir Šiaurės – Vakarų Rusijoje ekologinį sąmoningumą: „Šiaurės Gulbės“ ekologinio ženklo pavyzdys“.

 

Susitikime numatoma svarstyti Šiaurės šalių ekologinio ženklinimo sistemos, kaip laisvanoriškai pasirenkamos aplinkosaugos priemonės, poziciją Subalansuotos gamybos ir vartojimo priemonių koncepcijoje.

 

Susitikime dalyvaus Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės departamento Kontrolės organizavimo ir taršos prevencijos įgyvendinimo skyriaus vyriausioji specialistė M. Kuodytė (tel.: 8-5-2662825).