Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Renginys „Kokiu oru mes kvėpuojame“

 

Renginys „Kokiu oru mes kvėpuojame“

Birželio 5 dieną nuo 8 val. 30 min iki 15 val. Vilniuje Europos aikštėje (prie Vilniaus miesto savivaldybės) Aplinkos apsaugos agentūra, prisidėdama prie Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos bei 2013 metų - kaip Sveikatingumo metų - minėjimo renginių, organizuoja renginį „Kokiu oru mes kvėpuojame“.

Renginio tikslas - supažindinti visuomenę su Lietuvoje atliekamais aplinkos oro kokybės tyrimais ir aplinkos oro užterštumo problemomis bei atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę išsaugoti kuo švaresnį orą, suteikiant informaciją kaip kiekvienas gali prisidėti prie to, kad kvėpuotume švaresniu oru.
Renginio metu Vilniečiai bei miesto svečiai galės sužinoti kokių aplinkos oro teršalų koncentracija ir kokiuose miestuose matuojama, susipažinti su pagrindiniais oro kokybės tyrimų duomenimis ir jų vertinimu, tiesiogiai stebėti Aplinkos apsaugos agentūros mobilios laboratorijos, matuojančios teršalų koncentraciją ore ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos mobilios meteorologinės stoties darbu, pateikti Aplinkos apsaugos agentūros ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistams klausimus, susijusius su aplinkos oro kokybės bei meteorologinių matavimų vertinimu.