Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Leidinys "Aplinkos būklė 2010. Tik faktai"

 

Leidinys "Aplinkos būklė 2010. Tik faktai"

Leidinys „Aplinkos būklė 2010. Tik faktai“ tęsia kasmetines apžvalgas apie aplinkos būklę. Jame pateikti duomenys apie Lietuvos Respublikos gamtinės aplinkos būklę ir pagrindines jos kitimo tendencijas rodo, kad aplinka teršiama mažiau, daugiau dėmesio skiriama aplinkos kokybei ir gyventojų teisių į saugią ir švarią aplinką užtikrinimui.                                 

 

Leidinys „Aplinkos būklė 2010. Tik faktai“ tęsia kasmetines apžvalgas apie aplinkos būklę. Jame pateikti duomenys apie Lietuvos Respublikos gamtinės aplinkos būklę ir pagrindines jos kitimo tendencijas rodo, kad aplinka teršiama mažiau, daugiau dėmesio skiriama aplinkos kokybei ir gyventojų teisių į saugią ir švarią aplinką užtikrinimui. Leidinyje surinkta ir pateikta kuo daugiau aktualios, esamas problemas atspindinčios aplinkosauginės informacijos, parodant aktualiausias Lietuvai aplinkosaugines problemas, kurioms spręsti reikia bendrų visuomenės, vykdomosios valdžios institucijų pastangų.

 

Leidinį sudaro 6 skyriai, kuriuose apžvelgiama klimato elementų, oro, vandens, atliekų, kraštovaizdžio ir biologinė įvairovė bei kompleksinis poveikis aplinkai ne tik visos Lietuvos mastu, bet ir atskirais regionais, kurie išskirti remiantis Aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamentų kontroliuojamomis teritorijomis.

 

Leidinys skirtas ne tik žmonėms, tiesiogiai susiduriantiems su aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių reguliavimo problemomis, bet ir plačiajai visuomenei, akademinei bendruomenei, studentams ir moksleiviams, besidomintiems įvairiais aplinkosaugos ir  gamtonaudos klausimais.

 

Parsisiųsti leidinį PDF formatu